Vzdělávací spolek uměleckých řemesel

Česká republika, Praha

učebna VSUŘ
učebna 2učebna 3učebna 4učebna 5

Vážení přátelé a posluchači,
MÁME ZAVŘENO
Díky současným nařízením v době Covidu nám nezbývá nic jiného, než posouvat termíny kurzů (které byly otevřeny na podzim 2020). Všechny vámi zaplacené lekce chceme uskutečnit, nejdříve však v době, kdy bude možné podle vládních nařízení setkávání osob ve vnitřních prostorech v počtu 5 a více. Nepřesouváme výuku do on-line kurzů, protože je pro nás prioritní setkávání, vyměňování si zkušeností a předvedení své práce přímo v kolektivu. Vyplývá to i z našeho zaměření a výuky řemesel.
V každém případě, pokud potřebujete poradit, pomoci s materiálem či nákresem, jsme tu pro vás. Na vaše dotazy, zprostředkování kontaktu s vaším lektorem, či jiné otázky rádi odpovíme na telefonu 605443514 nebo info@vsur.cz.
Děkujeme všem za přízeň, podporu i finanční příspěvky, které nám pomáhají překonat současnou nelehkou situaci. S činností spolku chceme i nadále pokračovat a těšit se na další setkávání nejen u nás v Holečkové, ale i na všech dalších akcích, které pro vás připravujeme. Jelikož jsme optimisté, tak vypisujeme termíny kurzů i akcí pro další období, i když nevíme, zda je budeme moci v daném termínu uskutečnit… je krásné doufat a přát si.

PŘEDPOKLÁDNÉ TERMÍNY KURZŮ logo pdf ke stažení (jaro 2021 ... možná vyjdou)